Úvod > Základní škola > Ze života školy > Po čtyřech letech konečně medaile

Po čtyřech letech konečně medaile

15. – 16. června 2023 proběhlo v Opavě mistrovství republiky žáků základních škol ve psaní na PC. V soutěži družstev se umístili naši žáci (Zuzana Smetanová, Natálie Tomancová, Ondřej Fidler) na 3. místě a konečně navázali na úspěchy našich bývalých písařů z Vítězné.

5. – 6. června 2023 proběhlo mistrovství republiky družstev studentů 1. ročníků středních škol a talentovaných mladších ve zpracování textů na PC v Ostravě. Na této soutěži jsme porazili středoškoláky a vybojovali stříbrné medaile. Družstvo ZŠ Vítězná tvořili tito písaři: Zuzana Smetanová, Natálie Tomancová, Ondřej Fidler, Barbora Gelová, Kateřina Smetanová, Kristýna Vočková a Natálie Faxová. V jednotlivcích v korektuře textu byla Zuzka Smetanová na druhém místě a Ondra Fidler na 3. místě.

Velká gratulace                                                         Mgr. Zuzana Absolonová