Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod
Hlavní nabídka:

Prohlášení o přístupnosti


Aktuálně:

Upřesnění informací k plošnému testování žáků od 3. 1. 20213. 1. až 7. 1. 2022 probíhají na naší škole individuální konzultační schůzky, a to na základě dohody s jednotlivými vyučujícími.Od 3. ledna 2022 dochází ke změnám v preventivním antigenním testování žáků i zaměstnancůHodnocení 1. sběru papíruTestování žáků bude pokračovat i po 29. 11. 2021Dodatek ke školnímu řádu č. 1Plánované termíny TS a akcí školyPlatný školní řád pro rok 2021/22Propojili jsme nový stravovací systém VIS se Školou OnLineOd 1. 9. 2021 hledáme kvalifikované pracovníky

20 let budovy naší školy

zmenšené modré bez čáry

Oslavujeme 20. výročí budovy naší školy

2. září 2022 to bude 20 let, co do nové budovy naší školy vešli poprvé žáci, vyučující a zaměstnanci tehdejší ZŠ Opletalova ul. I po 20 letech jsou vnitřní i vnější prostory školy stále krásné, opečovávané a nově vybavované… Každý, kdo naší školou prochází, žasne nad jejím kouzlem…

Jak budeme 20. výročí oslavovat?

Protože nevíme, jak nás v novém školním roce 2021/2022 zasáhne coronavirus a distanční výuka, rozhodli jsme se, že začneme s oslavami již od září, a to vzpomínkami a drobnými projekty žáků. Články budeme postupně publikovat na těchto webových stránkách.

Ať se našim žákům a všem zaměstnancům během nového školního roku 2021/2022 vše daří!

bitmapa modrá

 

Pokračujte na:
Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina
Škola Online

Pro školy