Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod
Hlavní nabídka:

Prohlášení o přístupnosti


Aktuálně:

Zápis k povinné školní docházce do 1. třídy a přípravné třídy proběhne od 1. 4. do 16. 4. 2021.Možnost konzultací se školní psycholožkouOd 1. 3. 2021 opět zajišťujeme pomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnáníOmezení provozu školní jídelny od 1. 3. 2021Od 25. 2. 2021 Ministerstvo zdravotnictví stanovilo konkrétní vlastnosti respirátorů aj. pro pohyb žáků a osob ve školeOrganizace třídních schůzekPřihlášky na střední školyPomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnání od 4. 1. 2021Organizace výuky a školní družiny od 4. 1. 2021Informace o volných dnech stanovených MŠMT

Konzultační hodiny vyučujících

 

školní rok  2020-2021

 

Konzultační hodiny mají vyučující individuálně vždy 1x za týden.

Na konzultaci se objednávejte telefonicky nebo e-mailem.

 

třída, třídní učitel:

den:

čas:

1.A Čamková Věra

pondělí

12:50-13:35

1.B Doleželová Lucie

úterý

11:55-12:40

2.A Geprtová Simona

úterý

11:45-12:30

2.B Kosová Romana

pondělí

12:50-13:35

3.A Spurná Dana

pondělí

11:00-11:45

3.B Navrátilová Ivana

pátek

11:00-11:45

4.A Kinštová Miluše

pondělí

10:05-10:50

4.B Němeček Jiří

čtvrtek

10:05-10:50

5.A Gregušová Ivana

úterý

10:05-10:50

5.B Dimovová Markéta

pondělí

10:05-10:50

5.C Vacková Zuzana

pondělí

11:00-11:45

6.A Šinclová Renata

středa

9:00-  9:45

6.B Zima Ivan

úterý

10:05-10:50

6.C Vašíčková Jana

čtvrtek

9:00-  9:45

6.D Janowiaková Jaroslava

čtvrtek

10:05-10:50

7.A Verna Halka

úterý

10:05-10:50

7.B Čtvrtníčková Marcela

pondělí

11:00-11:45

8.A Flášarová Miloslava

pondělí

8:05-  8:50

8.B Švecová Andrea

pondělí

10:05-10:50

9.A Zemánková Eva

pondělí

10:05-10:50

9.B Pospíšilová Iveta

čtvrtek

8:05-  8:50

 

 

 

netřídní učitelé:

den:

čas:

Svozil Jan

čtvrtek

11:00-11:45

Obšil Petr

úterý

9:00-  9:45

Pechová Danuše

úterý

9:00-  9:45

Vagnerová Miroslava

úterý

10:05-10:50

Andrlová Mirka

úterý

11:00-11:45

Kubín Zdeněk

středa

10:05-10:50

Rakowská Anna

středa

10:05-10:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              

 

 

Pokračujte na:
Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina
Škola Online

Pro školy