Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod
Hlavní nabídka:

Prohlášení o přístupnosti


Aktuálně:

Naše škola hledá vyučující AJ pro I. i pro II. stupeň (celý úvazek) na dočasný zástup v distanční a prezenční výuce (rotace) od 10. 5. do 19. 5. 2021.Oznámení o přijetí k základnímu vzdělávání 2021-22Zápis k povinné školní docházce do 1. třídy a přípravné třídy proběhne od 1. 4. do 16. 4. 2021.Možnost konzultací se školní psycholožkouOd 1. 3. 2021 opět zajišťujeme pomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnáníOmezení provozu školní jídelny od 1. 3. 2021Od 25. 2. 2021 Ministerstvo zdravotnictví stanovilo konkrétní vlastnosti respirátorů aj. pro pohyb žáků a osob ve školeOrganizace třídních schůzekPřihlášky na střední školyPomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnání od 4. 1. 2021

13. ročník Turnaje v míčových hrách dívek ZŠ Vítězná vítězně!

19.03.2015 / 14:54

13. ročník Turnaje v míčových hrách dívek ZŠ Vítězná vítězně!

 

Dne 11. března 2015 se v hale ZŠ Vítězná Litovel za účasti 14 družstev ze 4 škol konal již 13. ročník Turnaje v míčových hrách dívek. Družstva soutěžila ve vybíjené, přehazované a odbíjené podle ročníku. Po velmi vyrovnaných utkáních a za hlasité podpory početného publika družstva dívek ZŠ Vítězná zvítězila ve všech kategoriích! Děkuji děvčatům ZŠ Vítězná Litovel za bojovnost a úspěšnou reprezentaci naší školy.

 

Celkové výsledky:

 

6. ročník- vybíjená                                                         7. ročník – přehazovaná

1. ZŠ Vítězná Litovel                                                      1. ZŠ Vítězná Litovel

2. GJO Litovel                                                                 2. ZŠ Jungmannova Litovel

3. ZŠ Jungmannova Litovel                                          3. GJO Litovel

                                                                                         4. ZŠ Luká

 

8. ročník – přehazovaná                                               9. ročník – odbíjená

1. ZŠ Vítězná Litovel                                                      1. ZŠ Vítězná Litovel

2. GJO Litovel                                                                 2. GJO Litovel

3. ZŠ Jungannova Litovel                                              3. ZŠ Jungannova Litovel                            

4. ZŠ Luká                                                          

 

 

Mgr. Anna Rakowská, uč. Tv

IMG_0115 IMG_0117 IMG_0119 IMG_0124 IMG_0133
Pokračujte na:
Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina
Škola Online

Pro školy