Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod
Hlavní nabídka:

Prohlášení o přístupnosti


Aktuálně:

Naše škola hledá vyučující AJ pro I. i pro II. stupeň (celý úvazek) na dočasný zástup v distanční a prezenční výuce (rotace) od 10. 5. do 19. 5. 2021.Oznámení o přijetí k základnímu vzdělávání 2021-22Zápis k povinné školní docházce do 1. třídy a přípravné třídy proběhne od 1. 4. do 16. 4. 2021.Možnost konzultací se školní psycholožkouOd 1. 3. 2021 opět zajišťujeme pomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnáníOmezení provozu školní jídelny od 1. 3. 2021Od 25. 2. 2021 Ministerstvo zdravotnictví stanovilo konkrétní vlastnosti respirátorů aj. pro pohyb žáků a osob ve školeOrganizace třídních schůzekPřihlášky na střední školyPomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnání od 4. 1. 2021

2. místo v okresním kole ve volejbalu!!!

13.04.2018 / 12:23

2. místo v okresním kole ve volejbalu!!!

 

Družstvo děvčat ZŠ Vítězná Litovel vybojovalo pěkné 2. místo v okresním kole základních škol a nižších gymnázií ve volejbalu. Turnaj se konal 11. 4. 2018 v hale Gymnázia Hejčín v Olomouci. Družstvo dívek hrálo ve složení Štěpánková Andrea, Alexandra a Beata, Sčučková Nela, Potěšilová Natálie a Zemánková Michaela.

 

1 .místo     Gymnázium Hejčín

2. místo     ZŠ Vítězná Litovel

3. místo     ZŠ Dr.Hrubého, Šternberk

 

Mgr.Anna Rakowská, uč.Tv

 

Pokračujte na:
Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina
Škola Online

Pro školy