Zpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvodZpět na úvod

9. místo Adama Krejčího na republikovém finále OVOV 2015 v Praze!

14.09.2015 / 13:25

9. místo Adama Krejčího na republikovém finále OVOV 2015 v Praze!

 

Výborného výsledku dosáhl Adam Krejčí v republikovém finále odznaku všestrannosti olympijských vítězů, které se konalo 10. – 12..9. 2015 v Praze na stadionu Dukly na Julisce. Adam Krejčí v náročném desetiboji vybojoval ve své kategorii krásné 9. místo! Ve skoku dalekém a hodu míčkem byl první, v běhu na 60m druhý, v trojskoku a hodu medicinbalem třetí. Celkem v deseti disciplinách nasbíral 7 357 bodů. Závody se konaly za účasti olympioniků R. Změlíka, R. Šebrleho, Š. Kašpárkové, V. Čáslavské a dalších vynikajících sportovců. Finále se zúčastnilo 650 dětí ze 170 základních škol a gymnázií. Adamovi blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

 

Mgr. Anna Rakowská,

uč.Tv ZŠ Vítězná Litovel

01 02 04 05
Pokračujte na:
Školní jídelna Sportovní hala Plavecký bazén Školní družina
Škola Online

Pro školy