Nové informace o sběru papíruVe dnech 29. 6. – 30. 9. 2020 proběhne rekonstrukce mostní lávky k ZŠ Vítězná z ulice Kollárova.Předávání vysvědčení se uskuteční v pátek 26. 6. 2020Organizace konzultací žáků 2. stupně od 8. 6. 2020V Dokumentech naleznete aktualizaci materiálu MŠMT Ochrana zdraví a provoz ZŠ v období do konce šk. r. 2019/20Důležité informace k výuce žáků II. stupně od 8. 6. 2020Organizace výuky žáků 1. stupně od 1. 6. 2020Hledáme pro školní rok 2020/21 učitele Anglického jazyka.Organizace výuky žáků 1. stupně od 25. 5. 2020Zde naleznete Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

BESEDA SE ZÁSTUPCI STŘEDNÍCH ŠKOL

07.10.2019 / 14:01

Jako každým rokem také letos (3.října) proběhlo setkání žáků 9. tříd a jejich rodičů se zástupci středních škol. Pozvání výchovné poradkyně přijali zástupci 14 škol z blízkého i vzdálenějšího okolí (Litovel, Uničov, Olomouc, Mohelnice, Šumperk, Zábřeh). Byly to školy, které si naši žáci nejčastěji vybírají pro své další vzdělávání. Zastoupeny byly gymnázium, odborné školy – obchodní akademie, střední zdravotní škola, zemědělská škola, škola polytechnická, služeb a obchodu i několik průmyslových škol – strojní, elektrotechnická, automobilová, ale také dvě odborná učiliště. Všichni přítomní se v krátkých prezentacích seznámili se základní filozofií škol, se studijním programem a se vším podstatným, co jednotlivé školy nabízejí. Rodiče a žáci se následně mohli zeptat na to, co je zajímá. Jednalo se o první akci související s volbou povolání. Na tuto besedu přímo naváže návštěva akce Burza práce a vzdělání v úterý 22.10. V měsíci listopadu pak proběhne prezentační výstavy Scholaris.

PhDr. Miroslava Vagnerová, výchovná poradkyně