Plánované termíny sběru papíru ve šk. r. 2021/22MŠMT vydává informace k provozu škol od 13. 9. 2021Platný školní řád pro rok 2021/22Informace o zahájení školního roku 2021-2022, manuál MŠMT k zahájení provozu a testováníPropojili jsme nový stravovací systém VIS se Školou OnLineZákladní potřeby pro budoucí prvňáčky a informace o zahájení nového školního roku 2021-2022Nabídka prázdninových sportovních a kreativních aktivitOd 1. 9. 2021 hledáme kvalifikované pracovníkyJsme zapojeni do projektu Šablony 2017-2019, 2019-2021

Pozvánka od školní psycholožky pro žáky, rodiče i kolegy

25.03.2020 / 8:37

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové.

Protože to bohužel vypadá, že se ještě nějakou dobu neuvidíme, ráda bych vás pozvala na nově vytvořenou Facebookovou stránku Školní psycholožka ZŠ Vítězná https://www.facebook.com/SkolniPsycholozkaZSVitezna . Pro děti i dospělé tam budu přidávat užitečné materiály (plakátky, obrázky, odkazy, apod.) týkající se duševního zdraví, které je v této době zvláště důležité neopomíjet. Pravidelně budu přidávat také výzvy, které vám umožní odlehčit současnou situaci pomocí různých aktivit. Pro sledování stránky není nutné zakládat účet na Facebooku. V případě potřeby mě samozřejmě můžete kontaktovat i přes email helena.krizova@zsviteznalitovel.cz.

Všem přeji mnoho zdraví i potřebného optimismu.

Mgr. Helena Křížová

psycholožka