Naše škola hledá vyučující AJ pro I. i pro II. stupeň (celý úvazek) na dočasný zástup v distanční a prezenční výuce (rotace) od 10. 5. do 19. 5. 2021.Oznámení o přijetí k základnímu vzdělávání 2021-22Zápis k povinné školní docházce do 1. třídy a přípravné třídy proběhne od 1. 4. do 16. 4. 2021.Možnost konzultací se školní psycholožkouOd 1. 3. 2021 opět zajišťujeme pomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnáníOmezení provozu školní jídelny od 1. 3. 2021Od 25. 2. 2021 Ministerstvo zdravotnictví stanovilo konkrétní vlastnosti respirátorů aj. pro pohyb žáků a osob ve školeOrganizace třídních schůzekPřihlášky na střední školyPomoc rodičům dětí některých strategických zaměstnání od 4. 1. 2021

Programátoři z Vítězné zazářili na krajské úrovni

02.05.2018 / 10:46

Ve čtvrtek 19. dubna se na VOŠ a SPŠE Olomouc konala krajská soutěž v programování, kam 3 naši žáci postoupili na základě výsledku z okresního kola, jež se konalo 20. března.

Trojice žáků z 9.B - Tomáš Němeček, Jakub Kolář a Lukáš Plíšek soutěžila v kategorii „Programování Micro:bit“, ve které měli konkurenci dalších tří žáků ze ZŠ Lutín. Během čtyř hodin měli soutěžící řešit 5 náročných úkolů, mezi které patřily např.: vysílaní morseovky nebo vyrobení hry Snake. Žáci následně odprezentovali své výtvory porotě složené z učitelů této střední školy a hlavní ceny, jimiž byly: 1. Reproduktory, 2. Chytré hodinky, 3. Poukázka do TS Bohemia v hodnotě 300Kč, se mohly začít rozdávat.

Pořadí nás stejně tak jako minule velmi potěšilo, na prvním místě se umístil Tomáš Němeček a druhý skončil Jakub Kolář! Třešničkou na dortu bylo, že naši žáci dokázali porazit žáka z Lutína, který se v celostátní soutěži programování Micro:bit umístil na prvním místě. Našim žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme jim, ať se dostanou na jejich vysněné střední školy.

Rozdávání cen: https://www.facebook.com/spseol/videos/1746331688739433/

Jakub Kolář, redaktor časopisu Prskavka a žák 9.B