Důležité informace k výuce žáků II. stupně od 8. 6. 2020Organizace výuky žáků 1. stupně od 1. 6. 2020Hledáme pro školní rok 2020/21 učitele Anglického jazyka.Organizace výuky žáků 1. stupně od 25. 5. 2020Zde naleznete Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocněníAktuální informace ředitelky Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého krajeDůležité informace k výuce žáků I. stupně od 25. 5. 202018. 6. 2020 se uskuteční schůzka rodičů budoucích žáků první a přípravné třídyHodnocení žáků v 2. pololetí 2019/2020Na tomto odkaze naleznete Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku 2020/21

SCHOLARIS 2019

02.12.2019 / 8:44

Konec listopadu je tradičně ve znamení prezentační výstavy středních škol Olomouckého kraje Scholaris. V prostorách Střední školy polytechnické Olomouc se prezentovalo 83 středních škol. Každý stánek představil svoji školu, její zaměření, hlavní filozofii. Erudovaní zástupci odpovídali na otázky návštěvníků a snažili se je získat pro tu svoji školu, pro ten svůj obor. Naši žáci 9. tříd pravidelně navštěvují tuto akci. Pro některé je potvrzením již zvoleného oboru, pro jiné se stává další alternativou na cestě hledání. Před návštěvou této akce dostali žáci Atlas školství, což je přehled všech škol a oborů aktuálních pro školní rok 2020 /21. Žáci tak mají možnost dopředu si nastudovat celou nabídku, a pak se zaměřit na ty obory a školy, které je zajímají nejvíce. Mezi žáky i jejich rodiči je Scholaris oblíbený, protože při volbě povolání nabízí komplexní přehled. A na cestě hledání je tím nejdůležitějším zastavením. Poté ještě následuje osobní návštěva na zvolené škole v rámci Dnů otevřených dveří. Věřím, že akce byla opět pro všechny přínosná a pomohla jim při jejich volbě. Dík dále patří RS při ZŠ Vítězná, který zajistil finanční krytí dopravy.