Důležité informace k výuce žáků II. stupně od 8. 6. 2020Organizace výuky žáků 1. stupně od 1. 6. 2020Hledáme pro školní rok 2020/21 učitele Anglického jazyka.Organizace výuky žáků 1. stupně od 25. 5. 2020Zde naleznete Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocněníAktuální informace ředitelky Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého krajeDůležité informace k výuce žáků I. stupně od 25. 5. 202018. 6. 2020 se uskuteční schůzka rodičů budoucích žáků první a přípravné třídyHodnocení žáků v 2. pololetí 2019/2020Na tomto odkaze naleznete Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku 2020/21

ZÁPISOVÉ LÍSTKY

30.04.2020 / 7:26

Zápisové lístky pro žáky 9. tříd (5.tříd) jsou k vyzvednutí v kanceláři školy u paní sekretářky Hrbčekové (prosím telefonicky si ověřte, zda je přítomna). Všechny náležitosti ze strany školy-  razítka a podpis paní ředitelky mají. Žák a jeho zákonný zástupce vyplňují tu část, která se týká osobních údajů, dále se uvede adresa školy, na kterou byl přijatý a na kterou chce nastoupit. Dále napíše kód a název oboru, který bude studovat. Následuje podpis žáka a jeho zákonného zástupce. Nezapomeňte na datum. Zápisový lístek pak osobně nebo poštou zašlete na zvolenou školu. Zápisový lístek odevzdáváte až v okamžiku, kdy jste byli přijati na nějakou školu. Pokud by vyvstal nějaký problém, lze mě kontaktovat (miroslava.vagnerova@zsviteznalitovel.cz). přes školní email. Telefon uvedený na stránkách školy je pevná linka do školy, školní mobil nemám.

PhDr. Miroslava Vagnerová