SPORTOVNÍ HALA

Kde nás najdete Ceník haly Rozpis haly Fotogalerie
Výsledky zápasů Sponzoři Ubytování Kontakty

MODERNÍ a VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVNÍ HALA

Sportovní hala o rozměrech (27 x 45m při světlé výšce 9,5m) s moderní palubovou podlahou poskytuje velký výběr sportovního vyžití (házená, volejbal, košíková, florbal, tenis, fotbal). Sportovní hala tvoří jeden komplet spolu se základní školou a bazénem. Na hale je nutné se řídit návštěvním řádem (soubor doc.).

Hala je vhodná jak pro uspořádání soustředění sportovních klubů všech kategoriích, tak pro pořádání mezistátních zápasů (s možností televizních přenosů). Dále je zde možnost využití venkovního hřiště s umělou trávou, kde jsou 2 hřiště na volejbal a 1 hřiště na házenou, malou kopanou nebo tenis. Vedle haly se dále nachází hřiště s umělým povrchem (japex) - předeším pro házenou, 2 antuková hřiště na tenis nebo volejbal a nově jsou zde dvě hřiště na beachvolejbal. Pro relaxaci a uvolnění je možné využití zdejšího bazénu ( také přímo v hale ) s rozměry 16,6 x 8m a hloubkou 1,00-1,30m a nově byla otevřena parní sauna, popřípadě se dá využít sauny (cca 5min od haly), kterou provozují technické služby Litovel.