Úvod > Základní škola > Ze života školy > Ze života školy - archiv

Ze života školy - archiv

Štítky:

Návštěvy žáků z okolních školek a škol v nové polyfunkční učebně

Je tomu rok, co jsme na naší škole otevřeli novou polyfunkční učebnu dotovanou z projektu IROP a částečně zřizovatelem. Pravidelně v této učebně probíhá výuka našich žáků. V průběhu roku nás několikrát navštívili žáci z okolních školek a škol.

Autor: RNDr. Miroslava Černá, učitelka informatiky Publikováno 23. 1. 2022 19:12

Žáci naší školy dostali pod stromeček novou polyfunkční učebnu

Publikováno 23. 1. 2022 18:53

Beseda v muzeu s paní Frištenskou

Autor: Mgr. Halka Verna Publikováno 23. 1. 2022 18:49

Příběhy bezpráví - beseda s pamětníkem

Dne 10. 11. 2015 proběhla na naší škole beseda s pamětníkem 2. světové války, panem Lubomírem Šikem. Připravili jsme ji v rámci projektu Příběhy bezpráví, do něhož je naše škola zapojena již čtvrtým rokem. Žáci 9. ročníků, kteří se o 2.

Autor: Mgr. Halka Verna Publikováno 23. 1. 2022 18:48

Beseda s panem Lubomírem Šikem

Třetím rokem je naše škola zapojena do projektu Příběhy bezpráví, jehož součástí má být beseda s pamětníkem. 18. listopadu byl k nám pozvaný pan Lubomír Šik, rodák z Litovle, dlouholetý kronikář města a historik.

Autor: Mgr. Halka Verna Publikováno 23. 1. 2022 18:46