Úvod > Základní škola > Ze života školy > Celostátní finále 27. ročníku soutěže Eurorebus

Celostátní finále 27. ročníku soutěže Eurorebus

V pondělí 13. června 2022 se žáci - Michal Chmelař, Tereza Němcová a Tereza Štefánková z 9. B zúčastnili Celostátního finále 27. ročníku soutěže Eurorebus. V tomto roce proběhlo Celostátní kolo na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ze všech zúčastněných osmých a devátých tříd z celé republiky jsme nakonec skončili na pěkném 7. místě

Soutěž skončila ve 13. 30 hod. a vlak nám jel až v pět, takže jsme s paní učitelkou A. Švecovou zavítali Národního muzea. Viděli jsme mnoho zajímavostí, např. kosti dinosaurů, středověké meče a dokonce i výstavu minerálů. Samozřejmě jsme vylezli i na kupoli s výhledem na centrum Prahy.

Čas bohužel rychle ubíhal, proto jsme museli odejít na vlak. Domů jsme se nakonec dostali okolo půl deváté. Byli jsme pořádně utahaní, ale spokojení.

Michal Chmelař, 9. B

Fotogalerie Mgr. Andrea Švecová: