Úvod > Základní škola > Ze života školy > Soutěž v Aj – Slovíčkový král/královna

Soutěž v Aj – Slovíčkový král/královna

Ve středu 7. prosince se na naší škole uskutečnila tradiční soutěž v anglickém jazyce  –  Slovíčkový král/královna. Žáci 7. tříd dostali šanci otestovat si svou slovní zásobu, která je důležitou součástí při studiu cizích jazyků. Soutěže se zúčastnili naši žáci, žáci ze ZŠ Jungmannova a Senice na Hané. Na 3. místě se umístil Jan Sedláček ze 7.B, na druhém místě  Viktorie Kostelecká ze 7.A a Slovíčkovým králem se stal Jan Šišma ze Senice. Výherci si odnesli diplomy a pěkné ceny, všichni soutěžící pak sladkou odměnu, protože si ji opravdu zasloužili.

Věříme, že si účastníci soutěž užili a povzbudilo je to k dalšímu memorování se slovíček J

Mgr. Iveta Pospíšilová a Mgr. Jan Svozil