Úvod > Základní škola > Aktuálně ze školy > Propojili jsme nový stravovací systém VIS se Školou OnLine

Propojili jsme nový stravovací systém VIS se Školou OnLine

Škola OnLine

Naše jídelna od konce června 2021 přešla na nový stravovací systém VIS Plzeň. Objednávky jídel a další záležitosti spojené se školní jídelnou nyní můžete spustit ze stránek www.strava.cz. Přihlašovací údaje se dozvíte na stránkách naší jídelny.

Tyto stránky stravovacího systému VIS jsme propojili se Školou OnLine.

V internetovém prohlížeči ve Škole Online stačí zvolit odkaz v menu Ostatní – Stravovací systém – Stravovací systém. Uživatel se tak automaticky přesměruje na stránky provozovatele stravovacího systému www.strava.cz (při prvním přihlášení je potřeba povolit vyskakovací okna).

Výhodou tohoto propojení je, že si uživatel nemusí pamatovat další přístupové údaje.