Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Organizace školy

Organizace školy

Organizace školního roku

Období školního vyučování ve školním roce 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. září 2022.

Podzimní prázdniny

  • 26. a 27. 10. 2022

Vánoční prázdniny

  • 23. 12. 2022 - 2. 1. 2023 (vyučování začne v úterý 3. ledna 2023)

Pololetní prázdniny

  • 3. 2. 2023

Jarní prázdniny

  • 27. 2. - 5. 3. 2023

Velikonoční prázdniny

  • 6. 4. 2023

Hlavní prázdniny

  • 1. 7. - 31. 8. 2023

Začátek školního roku 2023/2024

  • 4. září 2023

 

Plán třídních schůzek a dalších akcí 2022/23

 

Konzultační hodiny vyučujících

Školní rok 2022-2023

  • Konzultační hodiny mají vyučující individuálně vždy 1x za týden.
  • Na konzultaci se objednávejte telefonicky nebo e-mailem.

 

třída, třídní učitel: den: čas:
1.A Kosová Romana pátek 11:45-12:30
1.B Utěšená Kateřina úterý 11:45-12:30
1.C Vacková Zuzana středa 11:45-12:30
2.A Faltus Marek čtvrtek 11:45-12:30
2.B Dimovová Markéta pátek 11:45-12:30
2.C Navrátilová Ivana pondělí 11:45-12:30
3.A Čamková Věra pondělí 12:50-13:35
3.B Doleželová Lucie úterý 10:05-10:50
4.A Geprtová Simona pondělí 10:05-10:50
4.B Němeček Jiří čtvrtek 10:05-10:50
5.A Spurná Dana úterý 11:00-11:45
5.B Zima Ivan pátek 10:05-10:50
6.A Šulc Petr pátek 10:05-10:50
6.B Švecová Andrea pondělí 11:00-11:45
6.C Rakowski Michal pátek   9:00-  9:45
7.A Zemánková Eva pondělí 10:05-10:50
7.B Pospíšilová Iveta středa   9:00-  9:45
7.C Skálová Michaela úterý 10:05-10:50
8.A Šinclová Renata úterý 11:00-11:45
8.B Svozil Jan středa 10:05-10:50
8.C Vašíčková Jana středa   9:00-  9:45
8.D Janowiaková Jaroslava čtvrtek 10:05-10:50
9.A Verna Halka pondělí 10:05-10:50
9.B Čtvrtníčková Marcela úterý   9:00-  9:45
     
     
netřídní učitelé: den: čas:
Hauk Miroslav středa 10:05-10:50
Obšil Petr čtvrtek 10:05-10:50
Pechová Danuše úterý 10:05-10:50
Vagnerová Miroslava středa 11:00-11:45
Reva Tetjana středa 10:05-10:50
Kubín Zdeněk pondělí   9:00-  9:45
Rakowská Anna čtvrtek 10:05- 10:50
Koutná Inka středa 11:00-11:45
Sližová Ludmila úterý   9.45- 10:45
Flášarová Miloslava úterý 12:50- 13:35

Tato stránka nemá žádné podstránky.