Úvod > Sportovní hala

Vítejte na stránkách sportovní haly

Sportovní hala o rozměrech (27 x 45 m při světlé výšce 9,5 m) s moderní palubovou podlahou poskytuje velký výběr sportovního vyžití (házená, volejbal, basketbal, florbal, tenis, fotbal). Sportovní hala tvoří jeden komplex spolu se základní školou a bazénem.

Hala je vhodná jak pro uspořádání soustředění sportovních klubů všech kategoriích, tak pro pořádání mezistátních zápasů (s možností televizních přenosů). Dále je zde možnost využití venkovního hřiště s umělou trávou, kde jsou 2 hřiště na volejbal a 1 hřiště na házenou, malou kopanou nebo tenis. Vedle haly se dále nachází hřiště s umělým povrchem (conipur) - především pro házenou, 2 antuková hřiště na tenis nebo volejbal a také jsou zde dvě hřiště na beachvolejbal.

Pro relaxaci a uvolnění je možné využití zdejšího bazénu(také přímo v hale) s rozměry 16,6 x 8 m a hloubkou 1,00-1,30 m a také parní saunu, popřípadě se dá využít sauny (cca 5 min od haly), kterou provozují technické služby Litovel.

Správce haly: Zbyněk Mlčoch

E-mail: hala@zsviteznalitovel.cz