Úvod > Školní jídelna

Školní jídelna

Školní jídelna připravuje stravování pro děti a zaměstnance naší školy, dále zde mohou odebírat obědy i cizí strávníci. Mimo to zajišťujeme stravování pro účastníky sportovních akcí konaných ve sportovní hale. Pracuje zde šest zaměstnanců - dvě kuchařky, tři pracovnice provozu a vedoucí ŠJ. Celý týden mimo pátku mají strávníci možnost vybírat ze dvou druhů hlavních jídel. Dále si děti mohou objednávat zdravé svačinky, které si mohou sníst v malé jídelně během velké přestávky. Jako doplňky k obědu podáváme zeleninové saláty a zeleninu dle vlastního výběru, ovoce, jogurty a müsli tyčinky. Snažíme se dbát na pestrost jídel a zařazujeme nové receptury. Sledujeme dodržování potravin určených spotřebním košem.

Přejeme našim strávníkům, aby jim v naší jídelně chutnalo.

kolektiv ŠJ

Vedoucí ŠJ p. Jitka Tejkalová