Úvod > Základní škola > 20 let budovy školy > Letošní projekty žáků > ZVEME NA VÝSTAVU  aneb  Dveře výtvarky otevřené

ZVEME NA VÝSTAVU  aneb  Dveře výtvarky otevřené

V učebně výtvarné výchovy na druhém stupni se během roku dějí věci, které se mnohdy nedostanou až k vám - rodičům a dalším příbuzným a podporovatelům. A to je velká škoda! Proto jsme se rozhodli využít příležitosti oslav 20 let výročí naší školy a uspořádat v prostorách budovy velkou výstavu vybraných žákovských prací - jak tematických, tak z oblasti jejich volné tvorby. Atmosféru výtvarných hodin vám přímo předat nemůžeme, tak vás chceme alespoň přizvat k ohlédnutí za kreativními chvílemi, které jsou obohacující jak pro paní učitelky, tak pro jejich svěřence. Na fotografiích zde si můžete prohlédnout momentky z hodin. Sdílíme je jako lákadlo a zároveň pozvánku ke strávení společného slavnostního dne v duchu radosti z tvoření.

Těšíme se 24.6. u nás ve škole!