Úvod > Základní škola > Sběry > Sběr papíru

Sběr papíru

2023 - 24

Náš tradiční podzimní sběr papíru byl zrušen. Důvodem je nízká tržní cena odpadového papíru.

2022 - 23

Ve školním roce 2022-23 se na naší škole uskutečnil pouze jeden termín sběru starého papíru.   Vybralo se 6 961 kg a získali jsme tak částku 4 858 Kč. Všem, kteří svým sběrem přispěli, děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

• Sběr papíru bude realizován od 16. do 19. května 2023  (cena 5 - 7 Kč za 10 kg ☹)
  • Získané finance budou rozděleny rovným dílem mezi RS a třídy.
  • (cena 5 - 7Kč za 10kg ☹)
  • Rozpis termínů sběru u kontejneru:
  • úterý 16. 5.        8:00 - 10:00
  • čtvrtek 18. 5.   8:00 - 10:00
  • pátek 19. 5.       8:00 – 10:00
  • V době rozpisu bude sběr papíru probíhat  v prostorách zadního vstupu u kontejnerů na tříděný komunální odpad. Papír je také možné skladovat také ve třídách nebo šatnách. Vybraní žáci projdou školu a snesou takto nashromážděný sběr k zadnímu vchodu. U zadního vchodu je možné skladovat papír po celé období sběru
  • Na každém balíku musí být napsána třída, jméno a váha.
  • Pokud znáte celkovou váhu Vašeho sběru, hlaste ji prosím zapisujícímu nebo ji viditelně napište k Vašemu sběru. V takovém případě není nutné mít jednotlivé balíky popsané. Děkujeme.
  • Děkujeme všem, kteří svým sběrem naší škole přispějí.
  • další termín sběru by se měl uskutečnit v listopadu 2023 (bude předem avizováno)

První sběr papíru byl do odvolání zrušen. Náš sběrový partner pozastavil výkup sběrového papíru. Důvodem je prudký propad tržních cen tohoto odpadového papíru.

Ve školním roce 2021 - 22 se na naší škole uskutečnily 2 termíny sběru starého papíru. Vybralo se 9 518 kg.  Získali jsme částku 18.313,- Kč.

Děkujeme všem, kteří naší škole svým sběrem přispívají.