Úvod > Základní škola > Ze života školy > Ze života školy - archiv > Návštěvy žáků z okolních školek a škol v nové polyfunkční učebně

Návštěvy žáků z okolních školek a škol v nové polyfunkční učebně

Je tomu rok, co jsme na naší škole otevřeli novou polyfunkční učebnu dotovanou z projektu IROP a částečně zřizovatelem. Pravidelně v této učebně probíhá výuka našich žáků. V průběhu roku nás několikrát navštívili žáci z okolních školek a škol.

Výuku zde měli děti z MŠ Svatojánek, z MŠ Gemerská a žáci ze ZŠ Nasobůrky a ZŠ Haňovice. Pomocí nejrůznějších počítačových aktivit žáci třídili odpad, zabývali se otázkami dopravní výchovy, skládali a čarovali scény v Baltíkkovi nebo vybarvovali obrázky v elektronickém malování...

Jak se našim dětským návštěvám u nás v učebně dařilo, to si můžete prohlédnout na fotografiích.