Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Ze života školy > 21. ROČNÍK TURNAJE V MÍČOVÝCH HRÁCH DÍVEK

21. ROČNÍK TURNAJE V MÍČOVÝCH HRÁCH DÍVEK 

V pátek 19. dubna 2024 se v hale ZŠ Vítězná Litovel konal již 21. ročník Turnaje v míčových hrách dívek. Turnaje se zúčastnilo 13 družstev z pěti škol – ZŠ Vítězná, ZŠ Jungmannova, GJO Litovel, ZŠ Náklo a ZŠ Bílá Lhota.

Družstva 6. tříd soutěžila ve vybíjené a 7., 8. a 9. třídy v přehazované. Po velmi vyrovnaných utkáních a za hlasité podpory početného publika, družstvo 9. tříd ZŠ Vítězná zvítězilo! V kategorii 8. tříd skončilo družstvo na velmi pěkném druhém místě a ve vybíjené 6. ročníků na čtvrtém místě. Děkuji všem děvčatům ZŠ Vítězná Litovel za bojovnost a úspěšnou reprezentaci naší školy.

 

Celkové výsledky:

 1. ročník - vybíjená
 2. ZŠ Jungmannova
 3. GJO Litovel
 4. ZŠ Náklo
 5. ZŠ Vítězná
 6. ročník - přehazovaná
 7. ZŠ Jungmannova
 8. ZŠ Vítězná
 9. ZŠ Náklo
 10. GJO Litovel
 11. ročník - přehazovaná
 12. ZŠ Vítězná
 13. ZŠ Jungmannova
 14. ZŠ Náklo
 15. GJO Litovel
 16. ZŠ Bílá Lhota

Tato stránka nemá žádné podstránky.