Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Ze života školy > 21. ročník turnaje v míčových hrách dívek

21. ročník turnaje v míčových hrách dívek21. ROČNÍK TURNAJE V MÍČOVÝCH HRÁCH DÍVEK

V pátek 19. dubna 2024 se v hale ZŠ Vítězná Litovel konal již 21. ročník Turnaje v míčových hrách dívek. Turnaje se zúčastnilo 13 družstev z pěti škol – ZŠ Vítězná, ZŠ Jungmannova, GJO Litovel, ZŠ Náklo a ZŠ Bílá Lhota.

Družstva 6. tříd soutěžila ve vybíjené a 7., 8. a 9. třídy v přehazované. Po velmi vyrovnaných utkáních a za hlasité podpory početného publika, družstvo 9. tříd ZŠ Vítězná zvítězilo! V kategorii 8. tříd skončilo družstvo na velmi pěkném druhém místě a ve vybíjené 6. ročníků na čtvrtém místě. Děkuji všem děvčatům ZŠ Vítězná Litovel za bojovnost a úspěšnou reprezentaci naší školy.

 

Celkové výsledky:

6. ročník - vybíjená

1. ZŠ Jungmannova

2. GJO Litovel

3. ZŠ Náklo

4. ZŠ Vítězná

 

7. ročník - přehazovaná

1. ZŠ Jungmannova

2. ZŠ Vítězná

3. ZŠ Náklo

4. GJO Litovel

 

8. ročník - přehazovaná

1. ZŠ Vítězná

2. ZŠ Jungmannova

3. ZŠ Náklo

4. GJO Litovel

5. ZŠ Bílá Lhota

 

Marta Kolorzová, vyučující Tv

 


Tato stránka nemá žádné podstránky.