Úvod > Základní škola > Ze života školy > Plaveme s městem  5. 10. 2022

Plaveme s městem  5. 10. 2022

Celorepubliková soutěž pod názvem „Plaveme s městem“ je pro náš bazén již   tradiční každoroční akcí.

Naše město se letos umístilo na 6. místě ze 17 měst v kategorii do 20 tisíc obyvatel. Všichni účastníci, kteří odplavou libovolným stylem 100m, dostanou malý dárek.

Celkový  počet 305 účastníků opět zajistily děti ze ZŠ Vítězná, ZŠ Jungmannova a ZŠ Haňovice spolu se svými učiteli a učiteli plaveckého bazénu.

Nejlepší čas zaplaval pan Vojtěch Milo - 1:16 min, z řad dětí žáci ZŠ Vítězná Litovel : Barbora Gelová 9. A – 1:45min, Matěj Piňos 8. D – 1:41min,  z I. stupně žáci 5.třídy:  Radek Maitner - 2:01min a Matyáš Dokoupil - 2:13min.

Nejstarším účastníkem je také již tradičně pan Karel Mikulica 85 let, paní Květa Remešová a z nejmladší generace František Táborský – 18měsiců /s tatínkem/.

Výsledková listina je k nahlédnutí www.caspv.cz

Děkujeme všem za účast.

Učitelé a zaměstnanci Plaveckého bazénu při ZŠ Vítězná Litovel.

Mgr. Miroslava Gottfriedová