Úvod > Základní škola > Ze života školy > Rozloučení deváťáků

Rozloučení deváťáků

Velké dojetí a slzy jsme ve čtvrtek 29.6.2023 viděli na tvářích deváťáků, když se loučili se svými učiteli a spolužáky v jídelně školy. Ten den naposledy usedli do lavic na naší základní škole. Žáci 9.A a 9.B si připravili pro své hosty a rodiče sestřih vzpomínek na školní léta a pak byli slavnostně ošerpováni paní ředitelkou. Popřát štěstí do nového začátku jim přišel i starosta Litovle, pan Viktor Kohout. Do posledního místa zaplněná jídelna odměnila žáky velkým potleskem. Dojaté byly také obě třídní učitelky, paní učitelka Halka Verna a paní učitelka Marcela Čtvrtníčková. Věříme, že jsou naši deváťáci dobře připraveni na další cestu a přejeme jim mnoho úspěchů ve studiu na středních školách.