Úvod > Základní škola > Ze života školy > Školní slavnosti 2023

Školní slavnosti 2023

V pátek 23. 6. 2023 proběhly na naší škole tradiční školní slavnosti. Letos na téma Knihy kolem nás.

V dopoledních hodinách vyrazili v průvodu s úsměvy na tvářích žáci, učitelé i asistenti naší školy. Vydali jsme se kolem gymnázia a dopravního hřiště k hlavnímu cíli na náměstí. Tam žáky přivítal pan starosta V. Kohout a paní ředitelka naší školy Z. Absolonová. Následovaly připravené pokřiky jednotlivých tříd. Na náměstí ukončili žáci tuto část letošních slavností tancem, který vloni nacvičovali a před školou předvedli k 20. výročí naší školy.

Odpolední část slavností začala v 15.00 hodin před školou, a to polonézou žáků 9. tříd. Následovaly prohlídky učeben 1. a 2. stupně včetně těch odborných. V těchto učebnách byly připraveny nejrůznější aktivity. V jídelně se uskutečnilo vystoupení Veselých flétniček a následoval program DPS Mládí a Benjamínek.

Celá akce se uskutečnila ve spolupráci rodičů z Rodičovského spolku. Ti žákům dopoledne rozdali občerstvení. Pomáhali s organizací průvodu a vystoupením na náměstí. V odpolední části připravili pohoštění  v recepci školy. Nabídly k prodeji knihy, které jim zbyly z letošní první akce Knižní jarmark. Děkujeme jim tímto za jejich práci a za jejich volný čas.