Úvod > Základní škola > Ze života školy > Turnaj žáků ve vybíjené družstev žáků 5. tříd

Turnaj žáků ve vybíjené družstev žáků 5. tříd

V pátek 26. května se na hale ZŠ Vítězná uskutečnil další ročník turnaje ve vybíjené družstev žáků 4.  a 5. ročníků. Poměřit síly přišli žáci ze ZŠ Červenky, z Nákla, z Jungmannovy školy a naši žáci.  Po zahájení turnaje hráli všichni velmi opatrně, po překonání nervozity začaly opravdu boje o každý míč a o každého hráče v poli. Nakonec zvítězilo družstvo ZŠ Vítězné, na druhém místě se umístila ZŠ Jungmannova, na třetím místě se umístili žáci ze ZŠ Červenka a čtvrté místo tentokrát obsadili žáci ze ZŠ Náklo.

Děkujeme všem žákům za účast, za hru fair -play, za pohodový průběh turnaje. Děkujeme také učitelům, kteří podpořili sportovního ducha svých žáků a připravili je na tento turnaj.

Těšíme se zase za rok.                                 Mgr. Věra Čamková, Mgr. Mirka Gottfriedová