Úvod > Základní škola > Ze života školy > ZŠ Vítězná získala ocenění Talent Olomouckého kraje 2022

ZŠ Vítězná získala ocenění Talent Olomouckého kraje 2022

ZŠ Vítězná získala ocenění

Talent Olomouckého kraje 2022

Ve středu 21. září si 62 žáků z kraje převzalo ocenění Talent Olomouckého kraje 2022. Tuto cenu získávají nejlepší školy, žáci a studenti, kteří dosáhli mimořádných výsledků v mezinárodních, ústředních či krajských kolech soutěží. Cílem projektu je napomoci rozvoji talentované mládeže v Olomouckém kraji a podpořit školy, které se systematicky věnují péči o talenty.

Mezi oceněnými nejúspěšnějšími školami a gymnázií v kraji se ZŠ Vítězná umístila na 2. místě a získala finanční odměnu 15 000,--Kč na rozvoj talentovaných žáků. Mezi pěti nejlepšími žáky v kraji v oboru technickém a dovednostním se umístila Zuzana Smetanová na 2. místě a Veronika Zajíčková, bývalá žákyně školy, na 5. místě. Všem blahopřejeme.