Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Ze života školy > 2. Školní šachový turnaj

2. Školní šachový turnajDne 1.6.2023 se na naší škole uskutečnil 2. Školní šachový turnaj. Jeho výsledky byly, započteny na LOK v rapid šachu.

 

Turnaje se celkem zúčastnilo 15 žáků. 8 žáků v kategorii A -1. stupeň a 7 žáků v kategorii B - 2. stupeň. Hrálo se systémem každý s každým (2x7 minut +3s/tah). Celý turnaj probíhal ve spolupráci s Šachovým oddílem z Tatranu Litovel, který nám zapůjčil profesionální vybavení. Hlavním rozhodčím byl pan Martin Hampl, který je také trenérem našeho šachového kroužku. Nejlepší hráči v každé kategorii dostali diplomy a věcné ceny. Všichni ostatní účastníci obdrželi pamětní listy a upomínkové předměty.  Pět nejlepších hráčů z každé kategorie postoupilo do Krajského přeboru školní mládeže v šachu, který se bude konat 20.6.2023 v Olomouci. Mezi těmito skvělými hráči je opět i nejmladší účastník turnaje Tobiáš Blümel z přípravné třídy, který získal 1. místo v kategorii A. Všem vítězům gratulujeme a ostatním žákům děkujeme za účast. Sponzorům děkujeme za drobné občerstvení pro hráče a věcné ceny. Těšíme se na další kolo Školního šachového turnaje.

 

a.p. Karla Schovajsová

 

Vítězové v kategorii - A.

  1. Tobiáš Blümel
  2. Štěpán Bredler
  3. Dominika Kobzová

Vítězové v kategorii - B.

  1. Lukáš Smékal
  2. Richard Horák
  3. Jakub Pospíšil

 

Sponzoři: RS ZŠ Vítězná, ŠK Tatran Litovel, Šachový svaz České republiky, TOPGAL a.s., Česká Průmyslová Zdravotní Pojišťovna, ČSOB pojišťovna a DM Drogerie.

 

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde:

Kategorie A: https://chess-results.com/tnr775227.aspx?lan=5&art=1&turdet=YES


Tato stránka nemá žádné podstránky.