Úvod > Základní škola > Ze života školy > Další ročník tradiční soutěže Bobřík informatiky ukončen

Další ročník tradiční soutěže Bobřík informatiky ukončen

Naše škola se již tradičně účastnila v listopadu 2023 soutěže Bobřík informatiky, která patří k nejznámějším informatickým soutěžím podporovaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Účastnili se jí přihlášení žáci, a to formou online testů v počítačové učebně školy. Bobří úlohy pomáhají rozvíjet informatické myšlení a přinášejí do škol novou informatiku, která bude od roku 2024 povinná na všech základních školách.

Kdo se stal úspěšným řešitelem této soutěže na naší škole?

V kategorii Mini – žáci 4. tříd:

Alexandra Berková, Jonáš Slouka, Vojtěch Papoušek, Adam Skopal, Jarmila Garkusha, Gronychová Natálie a Nikola Zámoravcová.

V kategorii Benjamin – žáci 5. a 6. tříd:

Kryštof Kudláček, Eliška Kobzová, Jakub Pospíšil a Emily Faltusová

V kategorii Kadet – žáci 7. a 8. tříd:

Richard Horák, Tereza Chmelařová, Ondřej Rozman, Matěj Dosoudil a Adéla Rotterová

Všem zúčastněným žákům děkujeme za jejich zájem o tento typ úloh a úspěšným řešitelům gratulujeme!

RNDr. Miroslava Černá
ICT koordinátor školy