Úvod > Základní škola > Ze života školy > Vánoční jarmark na Vítězné

Vánoční jarmark na Vítězné

Nápady, pečení, vyrábění, organizování – to všechno (a ještě mnohem víc) každý rok předchází tomu velkému dni. Dni, na který se vždy žáci naší školy, ale i dospělí, kteří to u nás mají rádi, velice těší. A tím dnem je vánoční jarmark.

Letos se konal v úterý 21. listopadu. Advent sice ještě nezačal, ale my se už nemůžeme dočkat. Na stáncích mladých prodejců se opět objevilo nepřeberné množství ozdob, perníčků, domácích marmelád a dalších drobností, které dělaly radost malým i velkým návštěvníkům.

Ale jarmark není jen o nákupech. S potěšením sleduji, jak žáci spolupracují, komunikují, jsou šťastni, když to, co třeba sami vyrobili, někdo ocení. Ale úplně nejhezčí je setkávání. Na jarmark totiž vždy zavítají i naši bývalí svěřenci a je vidět, že se vracejí rádi. A vyprávějí, jak se jim daří, co už se jim podařilo. A my z nich máme radost.

Jarmark by se samozřejmě nemohl konat bez pomoci učitelek a učitelů, asistentek, ale hlavně rodičů. Všem moc děkujeme!

Mgr. Eva Zemánková