Úvod > Základní škola > Ze života školy > Dopis s pozvánkou k 65. výročí DPS Mládí

Dopis s pozvánkou k 65. výročí DPS Mládí

Milé sboračky, milí sboráci, absolventi DPS Mládí,

v tomto školním roce oslaví Dětský pěvecký sbor Mládí, který založila naše milá Boženka Halvová, již 65. výročí od svého založení. Stalo se krásnou tradicí, že každých pět let se schází dospělí sboráci, aby si zavzpomínali na léta ve sboru, opět se setkali se sboráckými přáteli a společně nacvičili svůj koncertní program.

Dovolte mi tedy, abych vás pozvala k nácviku na slavnostní koncert věnovaný tomuto výročí, jenž se uskuteční v sobotu 20. dubna 2024.

Na koncertě zazpívá Dětský pěvecký sbor Benjamínek, Dětský pěvecký sbor Mládí a Smíšený sbor absolventů DPS Mládí. My absolventi bychom zazpívali naše oblíbené sborácké písně, které jsme zpívali s Boženkou. Pevně věřím, že nás bude z muzikantského nebe sledovat a držet nám palce. Zkusíme přidat i nějakou novinku.

Zkoušky budou probíhat vždy v pátek od února do dubna kromě prázdnin, tedy: 9.2., 16.2., 23.2., 1.3., 15.3., 22.3., 5.4., 12.4. a 19.4. (generálka) v čase 18.00 – 19.30 hod. v budově ZŠ Litovel, Vítězná 1250, na 2. stupni v hudebně v červeném patře. Mezitím není problém zájemcům z daleka (i z blízka) poskytnout noty a studijní nahrávky.

Prosím, dejte mi vědět, jestli s Vámi můžeme počítat na nácvik. Třeba alespoň na některé zkoušky. Děkuji! Budu velmi ráda, i když přijdete až na koncert a tím nás podpoříte. Všichni přátelé sborového zpěvu jsou srdečně zváni!

Těším se na shledanou a na zpívanou

Iveta Navrátilová
DPS Mládí při ZŠ Vítězná Litovel